STOR DOLAP ÇÖZÜMLERİ

STOR DOLAP ÇÖZÜMLERİ

RAUVOLET acoustic-line – Mobilya cephesinde yankı emilimi

RAUVOLET acoustic-line, ofis ve çalışma dünyasında uygulanabilen, akustik açıdan etkili bir stor dolap sistemidir.
Yanki emici RAUVOLET acoustic-line profili, mobilyaları geniş bant emicisi haline getirmektedir. Bu patentli ürün, boydan boya yuvalanmış olan ve içine yankı emici muflon geçirilmiş özel profil geometrisi sayesinde üstünlük sağlamaktadır.
Profil; dolap, alçak / yüksek boy büfe, ayaklı duvar pano veya dekoratif duvar resmi olarak uygulanabilmektedir. Yayılan yankının neredeyse %80'ini emebilen profil, akustik etkiyi depolama alanı ile birleştirerek yüksek kaliteli bir tasarım sağlamaktadır.


Akustik mobilyaların, çalışanların bulunduğu yakın alanlara uyumlu bir biçimde yerleştirilmesi, hem etrafta oluşan rahatsız edici gürültüyü, hem de ilgili yerde oluşan yankının doğrudan çevreye yayılımını perdeleyebiliyor.

 

Avantajlar

  • Yüksek etkili geniş bant emicisi
  • Akustik açıdan etki ve yüksek kaliteli tasarım depolama alanı ile bir arada
  • Çalışan yakın alanında yankı emilimi ve perdelemesi
  • Esnek uygulama alanı
  • Mobilya işlev alanının elimine edilmesi
  • İsteğe göre tasarım olanakları
  • Ekolojik açıdan zararsız PP malzemesinden kullanıma hazır bir biçimde üretilen komple sistem

Teknik Veriler

RAUVOLET acoustic-line, mobilya üzerinden yankı emilimi için mükemmel bir sistemdir. Geniş bant emicisi hem alçak hem de yküsek frekanslı alanlardaki iyi düzeydeki emilim özellikleri sayesinde üstünlük sağlamaktadır. Çalışma dünyasındaki tüm iletişim ilişkili alanlarda meydana gelen gürültü yükünü azaltmaktadır.

Poliproline malzemesinden meydana gelen bu patentli ürün, boydan boya yuvalanmış özel bir profil geometrisine sahip olup, boş profil yuvalarına ise yankı emici muflon geçirilmiştir.

Bu sistem RAUVOLET acoustic-line 12 mm ürün çeşidinin αw = 0,8 yankı emilim derecesi sayesinde "B - yüksek emilim" sınıfı için uygun görülmüştür. 

RAUVOLET acoustic-line 8 mm ürün çeşidi ise αw = 0,75 yankı emilim derecesi ile C emilim sınıfında yer almayı başarmıştır.

 

Tasarım

RAUVOLET acoustic-line profillerine boydan boya baskı uygulanabilmesi sayesinde mekan tasarımına yeni bakış açıları sağlanıyor.
İster logo, fotoğraf vs. olsun - stor dolap profillerine her türlü baskı uygulanabilir!

 

Ödüller

RAUVOLET acoustic-line ürününün çeşitli ödülleri sayesinde ilgili uzman jüriler, yüksek tasarım yeterliliğini ve yenilikçi gücü onaylamaktadır.

Interzum Award
Design Plus Award
Reddot design award